Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Dziennik

dsc 0083Dnia 15 października uczniowie Naszej Szkoły udali się do Ratusza Miejskiego, gdzie w sali sesyjnej odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowany przez uczniów pod opieką pani Butkiewicz Beaty, Butkiewicz Jolanty oraz Kucznier Barbary. Podczas uroczystości rozstrzygnięto plebiscyt na Belfra Roku 2019, który odbył się w Naszej Szkole przy ul. Warmińskiej 11 dnia 10 października bieżącego roku.

Wyniki przedstawiły się następująco:
- Przyjaciel Ucznia - Małgorzata Piekarska
- Styl Roku - Małgorzata Piekarska
- Wykładowca Roku - Paweł Matak

Gratulujemy naszym zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gościmy

Odwiedza nas 676 gości oraz 0 użytkowników.

dsc_0855.jpg

Logowanie

Copyright © 2020 Paweł Matak Rights Reserved.